מה אתם מחפשים מה בוילה? איזור ישוב טווח מחירים
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בוילה?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
טווח מחיריםselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

מופעים ואטרקציות או חופשה משפחתית? - חנוכה 2016

מופעים ואטרקציות או חופשה משפחתית? - חנוכה 2016

אין ספק שחנוכה הוא החג הגדוש ביותר במופעים והצגות ילדים ומרוב ההיצע כבר התבלבלנו לגמרי, שלא נדבר על  חוסר המנוחה לנו ההורים. אז לאור המצב חיפשנו פתרון שיהפוך את החג למשפחתי יותר, יאפשר לכם ההורים מנוחה אבל גם המון כיף לילדים ואין דרך אחרת מאשר חופשה משפחתית במתחם מפואר ומפנק ולא אחר מאשר בוילה למשפחות הכוללת מגוון רב של אטרקציות וכמובן בקרבת מופעים והצגות לילדים במידה והם עדיין מתעקשים.

וילות בצפון למשפחות בחג החנוכה

בצפון תוכלו למצוא מגוון וילות להשכרה גדולות, מרווחות ובעלות מספר רב של חדרים. בשונה מוילות למשפחות ביתר חלקי הארץ, בצפון תוכלו למצוא את המגוון הגדול ביותר של וילות מבודדות ועם מספר גדול של חדרים וזאת בגלל היישובים המרוחקים אחד מהשני והשטחים אינם מאוכלסים בצפיפות כמו ערי המרכז לדוגמא. נוסף לכך, את רוב האטרקציות המשפחתיות תוכלו למצוא ממש בקרבת הוילה ולחסוך פקקים וטרטורים מיותרים.  

ובכל זאת, מה עם מופעים והצגות?

מלבד ההצגות המרכזיות כמו הפסטיגל תוכלו למצוא הצגות ילדים בכל רחבי הצפון. ברוב היישובים תוכלו אף לחגוג יחד עם תושבי המקום בשלל סדנאות יצירה, מופעי ילדים, סיורים קיבוץ ובמשק, ביקור בפינות החי וכמובן הדלקת החנוכיה המסורתית. אם בכל זאת תרצו לשלב בחופשה את מופעי הפסטיגל וההצגות הגדולות תוכלו למצוא זאת במרחק שעה בערך וכך תרוויחו גם חופשה וגם חג חנוכה עשיר ומשפחתי.

ומה עם חופשה במרכז? יש לנו קלף מנצח!

אין ספק שחופשה במרכז תהא בקרבת כל האטרקציות האפשריות, תחסוך מכם נסיעות ואף תאפשר לכם לשלב את הנופש והאירועי חנוכה יחד ללא מאמץ מיותר. גם במרכז תוכלו למצוא וילות למשפחות ואת רובם תוכלו למצוא בסביבת העיר הגדולה, ביישובי הדרום ומישור החוף. הוילה תאפשר לכם להנות מבריכת שחייה מחוממת, מתחם ספא, קריוקי ועוד.

אז מה מחכה לנו בוילה?

הכל! החל מבריכת שחייה מחוממת, מתחם ספא מפנק הכולל ג'קוזי ספא, סאונה יבשה או רטובה, משחקי שולחן, קריוקי ואפילו פינת משחקים לילדים. במידה והגשם יחליט להפתיע, ברוב הוילות תצמאו קירוי חיצוני מעל סביבת הבריכה ופינות הישיבה.
חג חנוכה שמח!