מה אתם מחפשים מה בוילה? איזור ישוב טווח מחירים
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בוילה?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
טווח מחיריםselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

מקום מומלץ לאירוע חד פעמי

אם נחשוב על אירועים באולם שנכחנו בהם בעבר שלנו נתקשה להגדיר מה הפך אירוע אחד למיוחד ואחר לסתמי. הסיבה לכך היא שבאירוע באולם מעורבים שכבות רבות של שירות, לדוגמא אם ניקח את שירות הקייטרינג, אז ישנם מרכיבים רבים שיקבעו את הנאת המוזמנים, כמו איכות המזון ועושרו באלטרנטיבות, האם חלק מהמזון מוכן במקום, האם תפריט המשקאות עשיר ואיכותי, האם מופעלות פינות שונות למאכלים שונים ומיוחדים הפונים לקהלים ספציפיים באורחים כמו קהל הילדים. ומלבד הקייטרינג ישנן שכבות רבות נוספות כמו השירות הקשוב של המלצרים וצוות ההפקה למארח ואורחיו, כמו איכות התאורה במקום והמכשור המאפשר לשלוט בה באיזורי שונים באולם. כמו מראה ורמת הטיפוח של האולם, כמו איכות המתקנים השונים כמו פינות הירק, השרותים, איזור החניה ועוד. אך מה אם מתחשק לכם להקים אירוע חד פעמי ומיוחד שייזכר לטווח ארוך? לכן מלבד אולמות לרשותכם מגוון רחב ואיכותי של וילות נופש המיועדות גם למסבות ברחבי הארץ. בצפון הארץ קיימות וילות לאירועים מהשורה הראשונה אשר עוצבו בקפידה ומציעים לאורחים את אותם השירותים שניתן למצוא ב- אולמות אירועים.

שאלה של קהל

הקהל המגיע לאירוע בשל שמחה ספציפית מצפה לאירוח ההולם את השמחה. אם אתם עורכים אירוע גיבוש בעבודה אז ציפיות הקהל יהיו שונות לגמרי מאשר באירוע משמח וחד פעמי של חתונה. לכן נסיבות האירוע צריכות להגדיר את רמת העיצוב של האירוע ועומק השקעתכם במאפיינים מיוחדים. כמו כן הקהל שלכם מצפה לשמחה אמיתית כפי שיעודד אותה דיג'י מוכשר, אולמות אירועים או בעלי וילות לאירועים בצפון יוכלו להציע לכם דיג'י שונים איתם הם עובדים, ואף להמליץ לכם על שירותי קייטרינג אפשריים שונים. בדקו תמיד שנתון לכם החופש לבחור בקייטרינג משלכם ולא בהכרח רק בקייטרינג המוצע לכם מטעם המתחם. אין זה משנה מהיכן מגיע הקהל שלכם - גם אם אתם עובדים במשרד פרסום או עובדים של חברת ביטוח, חגיגה בוילה תתאים גם עבורכם.

אולם אירועים עם שירותים משלימים

בעוד חלק נכבד מהשירותים שעושים את האירוע, תשיגו מבחוץ, כמו צלם, די-ג'י, קייטרינג ועוד, ישנם שירותים שכלולים במתחם שהזמנתם. כמובן החלל לאירוע, אך גם יכולות לוגיסטיות להפיק ולהרים אירוע בעל עיצוב מיוחד, משובץ בריהוט ושולחנות לצד עמדות השתרעות, מערכות תאורה משוכללות, צוות שמטפל בפינות שונות במהלך האירוע כמו אחראי על החניה, על השירותים, על קבלת המוזמנים בכניסה וכדומה. מומלץ לכן לבחור במקום רק לאחר שנכחתם בכמה אירועים שמתנהלים תחת גגו או שבקרתם בו לפני, וניהלתם שיחת התרשמות ומצגת יכולות עם האחראים.